شنیده های پپنا حکایت از آن دارد که شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان برگزار کننده یازدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست (۴ تا ۷ مهرماه) کار بازاریابی برای غرفه های خارجی را آغاز کرده است.

 

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): شنیده های پپنا حکایت از آن دارد که شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان برگزار کننده یازدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست (۴ تا ۷ مهرماه ۱۳۹۶) کار بازاریابی برای غرفه های خارجی را آغاز کرده است.

همچنین شنیده ایم که به رغم ثابت بودن ظاهر سایت ایران پلاست یک شرکت کار طراحی جدید (با امکانات به روزتر) این سایت را آغاز کرده و این کار به مراحل پایانی نزدیک می شود. تقریبا همه شرایط برای برگزاری مطلوب نمایشگاه ایران پلاست فراهم است.

تیم اجرایی نمایشگاه ایران پلاست شامل (محمد مقاره و نسترن خلیلی) آماده استارت نمایشگاه و منتظر حکم مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی (مرضیه شاهدایی) برای مسوولیت ایران پلاست هستند.

طبق سنتی در وزارت نفت، مسوولیت نمایشگاه های نفت، گاز و پتروشیمی را مدیرروابط عمومی وزارت نفت و نمایشگاه ایران پلاست را مدیرروابط عمومی پتروشیمی برعهده دارد. (گرچه در دوره گذشته ایران پلاست به دلیل استعفای زنوزی این مسوولیت به سرپرست موقت روابط عمومی پتروشیمی سپرده شد)

اگر تغییری در روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به وجود نیاید رضا خلج مسوولیت یازدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست را برعهده خواهد شد.

 

همچنین شنیده های ما حکایت از آن دارد انجمن ماشین سازان و تجهیزات پلیمری به عنوان تاثیرگذارترین تشکل در برگزاری نمایشگاه های پلاست در ایران عدم تمایل خود را برای شرکت در نمایشگاه اصفهان در سال ۱۳۹۶ به دلیل نزدیکی با ایران پلاست اعلام و این موضوع را به اعضا اطلاع رسانی کرده است.

نمایشگاه اصفهان پلاست در حالی ۳۱ مرداد تا ۳ شهریورماه ۹۶ در شهر اصفهان برگزار می شود که بدون شک بهترین نمایشگاه استانی به شمار می رود اما فاصله یک ماهه ی آن با ایران پلاست دلیل امتناع انجمن ماشین سازان از حضور در این نمایشگاه شده است.

لازم به توضیح است کلیه مطالب بالا رسما از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی و انجمن ماشین سازان اعلام نشده است و مواضع رسمی این دو شرکت و انجمن در قبال ایران پلاست و اصفهان پلاست هنوز منتشر نشده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top