شرکت دانش بنیان صنایع الکترونیک صناف با تکیه بر پیشرفته ترین فن آوری روز دنیا بیش از 20 سال، در زمینه ی  طراحی و ساخت انواع دستگاه های اتوماسیون صنعتی  و کنترل کیفی  آزمایشگاهی فعالیت دارد.

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): شرکت دانش بنیان صنایع الکترونیک صناف با تکیه بر پیشرفته ترین فن آوری روز دنیا بیش از 20 سال، در زمینه ی  طراحی و ساخت انواع دستگاه های اتوماسیون صنعتی  و کنترل کیفی  آزمایشگاهی فعالیت دارد.

 

این شرکت با برخورداری از نیروهایی مجرب در زمینه ساخت و مهندسی دستگاه های تست آزمایشگاهی، همواره حضور موثر و مداومی در نمایشگاه های بین المللی ای همچون Arablab  و Arabplast و Plast eurasia  داشته است، تا علاوه بر نقش داشتن در بازار های خارجی با محصولات و علوم جدید نیز در این زمینه آشنا گردد. این شرکت در صدد آن است که این علوم را بومی سازی نماید و در صورت امکان در ساخت دستگاه های خود به کار ببرد. صنایع الکترونیک صناف در ادامه ی روند صادرات خود موفق گردید تا نهمین پک کامل تجهیزات آزمایشگاهی را در سال 1396، به کشور ترکیه ارسال نماید و هم اکنون بیش از 25 مرکز معتبر صنعتی در ترکیه مجهز به تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفی این شرکت می باشند.

 

از جمله نمایشگاه های پیش روی داخلی که شرکت صنایع الکترونیک صناف حضور فعالی در آن خواهد داشت میتوان به پنجمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران  (4 الی 7 اردیبهشت ماه 1396 - نمایشگاه بین المللی تهران -  سالن  40 A غرفه 20)  و بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران (16 الی 19 اردیبهشت  1396سالن 26E غرفه 647) اشاره نمود.

 

نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران  به منظور معرفی و عرضه محصولات ساخته شده در کشور با فناوری بومی و قابل رقابت با محصولات خارجی تشکیل میگردد. ارائه خدمات پس از فروش مناسب و دارا بودن تاییدیه ها و استانداردهای فنی لازم مطابق با استاندارد های روز دنیا از جمله شروط لازم برای شرکت در این نمایشگاه میباشد.

 

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركتهای فعال در این صنعت به منظور مقایسه و تهیه ی دستگاه های مورد نیاز خود آگاهانه اقدام به این کار نمایند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top