از دهمین ماه سال ۹۵ برخی از فعالان صنایع پلاستیک منتظرند صدای نامتعارفی از انجمن همگن پلاستیک بشنوند. انتظار برخی اقدامات ساختارشکنانه توسط هیات مدیره جدید بود.

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): از دهمین ماه سال ۹۵ برخی از فعالان صنایع پلاستیک منتظرند صدای نامتعارفی از انجمن همگن پلاستیک بشنوند. انتظار برخی اقدامات ساختارشکنانه توسط هیات مدیره جدید بود.

برخی از بزرگان نیز همان ابتدا پیش بینی کردند تیم جدید دو ماه بیشتر نمی تواند کنار هم کار کند.

 

گذشت و گذشت...

 گرچه وجود اختلافاتی بین اعضای هیات مدیره شنیده شد اما تاکنون نه صدای نامتعارفی به گوش رسیده و نه اقدامات ساختارشکنانه ای را شاهدیم. آن چه که نمود بیرونی داشته عقلانیت حاکم بر هیات مدیره بوده است.

هیات مدیره تور چاینا پلاست را همچون دوره های گذشته مدیریت و برای نمایشگاه اصفهان پلاست ثبت نام می کند. نشریه را به تیمی جدید و پرانرژی واگذار کرده و سرانجام از مراسم دید و بازدید نوروزی فعالان صنایع پلاستیک سربلند بیرون آمد.

امید است این عقلانیت حاکم بر عملکرد هیات مدیره انجمن تداوم یابد.

 

واقعیت هم همین است که وقتی ساختمانی درست بنا شده باشد تغییر مسیر آن دشوار خواهد بود. بنایی که امثال مونسان، غریبی، پورقاضی، صدرزاده، اسدی و ... ساخته اند محال است دچار تکان های شدید شود.

 

در اکثر اجتماعات صنعت پلاستیک شاهد حضور چند مدیر تشکلی هستیم و بس اما در دیدار نوروزی انجمن همه می آیند. یادگار ضرغام غریبی (برگزاری دیدار نوروزی) میعادگاهی ست که ممکن است برای یکی دو سال ترک شدنی باشد اما فراموش شدنی نیست.

 

یکی از نکته های جالب این مراسم برنامه ریزی دقیق آن بود. تایم سخن اسپانسرها، افرادی که قرار بود لوح بدهند و لوح بگیرند ... و خوشبختانه عدم حضور اعضای هیات مدیره روی سن جای تقدیر داشت.

یکی دیگر از نکات برجسته این بود که هیات مدیره بی جهت خود را در معرض دوربین عکاسان قرار نمی دادند. ابتدای سالن ایستاده بودند و خوش آمد می گفتند.

 

واقعیت این است که تجربه ای در تمام دنیا وجود دارد و آن چیزی به نام چرخش قدرت است. حالا در صنایع پلاستیک قدرت مفهومی ندارد اما تغییر چهره ها بسیار اثر گذار است. افرادی با تفکر جدید حتی با شکل و ظاهر جدید نیاز همه تشکل های پلیمریست. متاسفانه اساسنامه برخی تشکل ها اجازه می دهد یک مدیر سالها بر مسند ریاست بنشیند ...

 

اما گزارش مجمع:

 

به رسم همه ساله بمناسبت دید و بازدید سال نو مراسمی از طرف انجمن صنایع همگن پلاستیک استان تهران در سالن تین برگزارشد

مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید وسپس نواختن سرود جمهوری اسلامی آغاز شد

سپس بختیاری رئیس هیئت مدیره انجمن به حاضران خوش آمد گفت.

بعد از آن اسپانسرهای مراسم سخنان کوتاهی ایراد کردند.

حبیبی از شرکت پلی رود از دستاوردهای جدید این شرکت گفت

نماینده شرکت ظهراب برنامه های این شرکت در سال جاری را اعلام کرد. (در این مراسم ظهراب بغوزیان هم حضور داشت)

هرویک یاریجانیان (مدیرعامل کران سیما فام) هم از تاریخچه شرکت کراس مافای آلمان گفت. او وعده دارد به زودی همایشی به مناسبت راه اندازی دفتر خدمات پس از فروش این شرکت در ایران برگزار می شود و از سفر قریب الوقوع فعالان صنایع پلاستیک به مونیخ برای بازدید از کراس مافای خبر داد.

سپس اهدا لوح سپاس وقدر دانی انجمن همگن از پیشکسوتان صنعت پلاستیک بدست

غریبی

عرفانی

بغوزیان

به 

کریم پهلوان

نعمت اله صدیقی

وارطانیان

شیخان

تقدیم شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top