شرکت ملی صنایع پتروشیمی برنامه ریزی های لازم را برای تامین خوراک مجتمع های پتروشیمی در ایام تعطیلات نوروزی انجام داده است.

 

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): شرکت ملی صنایع پتروشیمی برنامه ریزی های لازم را برای تامین خوراک مجتمع های پتروشیمی در ایام تعطیلات نوروزی انجام داده است.

 

معاون کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی اظهارکرد: با هماهنگی مجتمع های تولیدی پیش بینی های لازم برای تامین خوراک مجتمع هایی که نیازمند تامین خوراک از طریق جاده ها هستند انجام شده است و تولید در تمام مجتمع ها براساس برنامه شرکت ها به صورت پایدار انجام خواهد شد.

باغبانی افزود: در روزهای پایانی سال به دلیل اعمال محدودیت های تردد در جاده های کشور تردد خودروهای سنگین دارای شرایطی خاص است و با توجه به این امرخوراک بین مجتمعی تعدادی از شرکت ها که نیازمند حمل از طریق جاده ها هستند با هماهنگی های انجام شده تامین خواهد شد.

صنایع پتروشیمی ایران برحسب نوع محصولی که تولید می کنند از دو نوع خوراک گازی و مایع تغذیه می کنند و خوراکی که در مجتمع‌های پتروشیمی کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد از طریق پالایشگاه‌های هم‌جوار مجتمع‌های پتروشیمی، شرکت ملی گاز و همچنین شرکت ملی نفت ایران تأمین می شود.

بخش بزرگی از مجتمع‌های فعال در صنعت پتروشیمی ایران، از خوراک گاز استفاده می‌نمایند و مجتمع‌هایی مانند بندرامام، نوری، بوعلی سینا، بیستون، شازند، اصفهان و تبریز ازخوراک مایع استفاده می کنند. البته دو مجتمع پتروشیمی جم و امیرکبیر نیز بخشی از خوراک خود را از خوراک مایع تأمین می کنند.

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top