بنا به تصميم هيئت مديره پتروشيمي اميركبير در جلسه مورخ ٢٥ اسفند ، مهندس سليماني رئیس هیئت مدیره این شرکت بعنوان سرپرست بجاي مهندس احتياطي منصوب شدند.

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): بنا به تصميم هيئت مديره پتروشيمي اميركبير در جلسه مورخ ٢٥ اسفند ، مهندس سليماني رئیس هیئت مدیره این شرکت بعنوان سرپرست بجاي مهندس احتياطي منصوب شدند.

اعتراض جمعی از کارکنان پتروشیمی امیرکبیر به برکناری مدیرعامل شرکت

در روزهای گذشته، تعدادی از کارکنان پتروشیمی امیرکبیر در اعتراض به برکناری مدیر مجموعه اعتراض کردند.

جمعی از کارکنان پتروشیمی امیرکبیر از برکناری مدیر مجموعه ابراز نارضایتی کردند.

از قرار معلوم، این کارکنان در روزهای گذشته در محوطه پتروشیمی دست به اعتراض زدند و خواستار بازگشت مدیر برکنارشده شدند.

کارکنان پتروشیمی امیرکبیر می‌گویند: مدیرعامل برکنارشده، در طول 20 ماه حضور در شرکت پتروشیمی امیرکبیر خدمات زیادی داشتند؛ هم تولید شرکت را در حد زیادی بالا بردند و هم رضایت کارکنان از ایشان بسیار بالاست. با توجه به اینکه هم  دوره مدیریت ایشان هنوز به پایان نرسیده و هم در پیشبرد شرکت کاملا موفق بوده است، علت برکناری ایشان برای کارکنان سوال بزرگی است که تاکنون کسی به آن پاسخی نداده است.

دیدگاه‌ها  

+2 #2 هموطن 1395-12-28 12:12
اقای مهندس احتیاطی یکی از بی نظیر ترین مدیران بازنشسته و با سابقه و باتجربه در صنعت پتروشیمی کشور هستند که سوابق درخشان ایشان در کارنامه کاری ایشان گویای اثبات این موضوع میباشد. و اما علت : در این است که عوامل فساد و رانت موجود سال های قبل هییت مدیره و مدیران اسبق این مجموعه در چند سال گذشته پس از خصوصی سازی باعث برکناری ایشان شده است .(فقط مقابله و مبارزه با فساد و رانت )در این شرکت باعث کنار گذاشتن ایشان شده است فقط . شرکتی با نام تجاری پیلار با دستور یکی از اعضاء هییت مدیره که متاسفانه الان هم بر سر مسند هستند مقدار زیادی از محصولات تولیدی این مجتمع را در دوران قبل از مدیریت ایشان خریداری نموده و مدت دو سال است که هنوز ریالی به شرکت پرداخت نکرده و عوامل پشت پرده این جریان مدیریت شده نخواستند که این مدیرخدوم و سالم بماند . واقعا جای تاسف دارد چرا مسولین عالی رتبه کشور کاری نمیکنن . عمده سهام این شرکت اختصاص به بانک رفاه کارگران دارد واقعا در عجبم که این مدیران چرا اقدامی بر علیه این مفسدان و دست درازان در بیت المال را کوتاه نمیکنن ، دستگاه های نظارتی چرا ورود نمیکنن. چرا.....
+2 #1 هموطن 1395-12-28 12:11
متاسفم که بعد از چند دهه هنوز مدیران عالی رتبه نظام ما شیوه تغییر مدیریت را بدینصورت انجام میدهند: در دولت نهم و دهم تغییرات عموما شب های احیاء و سوگواری انجام میشده و در دولت یازدهم شب عید و ایام شادی و. واقعا جای این سوال مطرح است که شرکتی به استناد صورت های مالی در مدت تصدی مدیریت 20 ماهه ایشان رشد سود 93 درصدی داشته و رضایتمندی 100 درصدی کارکنان را داشته پس یه بنگاه اقتصادی بدنبال چیست فقط یک علت میتواند داشته باشد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top