این مجتمع که با سرمایه گذاری چهار میلیارد دلار در زمینی به مساحت 45 هکتار قرار است به بهره برداری برسد؛ قادر به تولید یک میلیون تن اتیلن در سال خواهد بود.

 

 

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): این مجتمع که با سرمایه گذاری چهار میلیارد دلار در زمینی به مساحت 45 هکتار قرار است به بهره برداری برسد؛ قادر به تولید یک میلیون تن اتیلن در سال خواهد بود.

به گزارش پپنا به نقل از پایگاه تخصصی پلاست مارت، یون سونگکو، رئیس شرکت صنایع شیمایی لوته کمیکال تایتن کره جنوبی (Lotte Chemical Titan)، به تازگی اعلام کرد که سرمایه گذاری چهار میلیارد دلاری برای ساخت یک مجتمع پتروشیمی در شهر سیلگون استان بانتن اندونزی، توسط زیرمجموعه این شرکت یعنی لوته کمیکال اندونزی (Lotte Chemical Indonesia) اجرایی خواهد شد.

وی افزود: شرکت لوته کمیکال تایتن در حوزه تجارت پلی اتیلن و پلی پروپیلن فعالیت دارد. اما شرکت لوته کمیکال اندونزی به تولید و فروش پلی اتیلن می پردازد.

یون همچنین عنوان کرد: مجتمع جدید به تولید اتیلن می پردازد که تا حد زیادی می تواند به تامین خوراک شرکت لوته کمیکال اندونزی برای تولید پلی اتیلن کمک کند. اتیلن خوراک اولیه برای تولید بسیاری از محصولات پتروشیمی از جمله پلی اتیلن، پروپیلن و پلی پروپیلن محسوب می شود.

شرکت های زیرشاخه لوته کمیکال تایتن یعنی لوته کمیکال مالزی و سنگاپور به ترتیب بیش از 99 و کمتر از یک درصد از سهام شرکت لوته کمیکال اندونزی را در اختیار دارند. لوته کمیکال از شرکت های فعال در زمینه تولید محصولات میانی و پایین دستی پتروشیمی است. لوته یک شرکت خوشه ای ژاپنی-کره ای است که در حوزه های متنوعی شامل صنایع شمیایی، فناوری اطلاعات، خدمات مالی، ساخت و ساز و غیره فعالیت دارد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top