دومین همایش روسای آزمایشگاههای مرکزی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و فناوری ۳۰ فروردین در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار می شود.

 

 

 

 

 

سایت خبری پپنا (www.ppna.ir): دومین همایش روسای آزمایشگاههای مرکزی دانشگاهها، مراکز پژوهشی و فناوری ۳۰ فروردین در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار می شود.

به گزارش پپنا به نقل از وزارت علوم، جلال بختیاری مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم گفت: این همایش همزمان با زادروز حکیم جرجانی پزشک ایرانی و به منظور تجلیل از خدمات و تلاش های فعالان مراکز آزمایشگاهی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این همایش گزارش هایی از برنامه های آتی شبکه آزمایشگاه های علمی ایران (شاعا)، نحوه مشارکت دانشگاهها در برنامه های اندازه شناسی و مقیاسهای سازمان ملی استاندارد ایران، انتقال تجربه و ارائه گزارش عملکرد از آزمایشگاه مرکزی دانشگاه های شهید بهشتی، مراغه و دانشگاه کاشان ارائه می شود.

مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم خاطرنشان کرد: همچنین در این همایش گزارشی از عملکرد شاعا، سیری در آزمایشگاه های ملی تحقیقاتی دنیا و برنامه های شبکه شاعا در ایجاد آزمایشگاه ملی در کشور نیز اعلام خواهد شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

Go to top