رنگ پلاست نماینده شرکت لونافام
طراحی سایت
سه شنبه 15 آذر 1401.
تاریخ شمسی :

 پس از شش سال غیبت اجباری، بزرگترین نمایشگاه بسته بندی دنیا (اینترپک) در دوسلدورف برگزار می شود

 

خبرگزاری پلیمر و بسته بندی – پپنا (www.ppna.ir):

پس از شش سال و غیبت اجباری در طول همه‌گیری، اینترپک، بزرگترین نمایشگاه تجاری جهان برای صنعت بسته‌بندی و صنایع فرآیندی مرتبط، دوباره شروع به کار کرد و از 4 تا 10 می 2023 در دوسلدورف برگزار می‌شود.

نمایشگاه اینترپک 18 سالن دارد. اگرچه هنوز یک سال تا این رویداد باقی مانده است، اینترپک قبلاً به طور کامل رزرو شده است و کل منطقه نمایشگاه اشغال شده است.

حدود 2700 غرفه‌دار از سراسر جهان، فناوری‌های پیشرو و روندهای بسته‌بندی را از کل زنجیره ارزش ارائه خواهند کرد. به گفته برگزارکنندگان، شرکت‌های علاقه‌مند همچنان می‌توانند در لیست انتظار ثبت‌نام کنند و در نتیجه فرصت حضور در نمایشگاه را نیز خواهند داشت.

توماس دوسه، مدیر پروژه نمایششگاه می گوید: شرایطی مانند کمبود منابع و مختل شدن زنجیره تامین، چالش‌های بزرگی برای صنعت ایجاد می‌کند، در حالی که به طور همزمان عواملی مانند افزایش تقاضا، فناوری جدید و آگاهی رو به رشد از پایداری فرصت‌های بزرگی را برای برداشتن گام‌های بزرگ به جلو به ما می‌دهند.

برای اینترپک بازدیدکنندگان از صنایع غذایی در اینترپک 2023 همه چیز را در یک منطقه پیدا خواهند کرد. همین امر برای بازدیدکنندگان از صنایع نوشیدنی، شیرینی، نانوایی، داروسازی، آرایشی و بهداشتی، کالاهای غیر غذایی و صنعتی صادق است.

این چیدمان اصلاح شده با کانسپت جدیدی برای سالن های نمایشگاهی امکان پذیر شد که برای اولین بار در سال آینده اجرا می شود.

سایر محورهای نمایشگاه یعنی مواد بسته بندی و کالاهای بسته بندی، ماشین های لیبل و مارک، تولید مواد بسته بندی و بسته بندی چاپی یکپارچه نیز در سالن های خود گرد هم آمده اند.

غرفه داران در نمایشگاه تامین کنندگان همراه با "قطعات" نیز در سالن خود میزبان خواهند بود. بنابراین جهت گیری برای بازدیدکنندگان بهینه شده است، که اجازه می دهد بازدیدها به طور موثرتری برنامه ریزی شوند. اینترپک محرک هایی را برای مفاهیم پیشرو و رویایی ارائه می دهد و بر این اساس به گسترش برنامه همراه ادامه می دهد.

در حال حاضر، برنامه هایی برای چندین نمایشگاه و انجمن تخصصی وجود دارد. رویداد سال آینده به طور خاص بر موضوعات اقتصاد دایره ای، مدیریت منابع، فناوری دیجیتال و ایمنی محصول متمرکز خواهد بود.

 

 

 

Go to top